Vybavenie objednávky

Objednávky vybavujeme do 5 pracovných dní. V prípade že tovar je vypredaný alebo vznikol problém s jeho dodávkou, budeme vás telefonicky kontaktovať.

Dodávka tovaru

Osobný odber: Tovar je možné vyzdvihnúť buď osobne na adrese Na Paši 2, 821 02 Bratislava vidˇ. kontakt. Po-Pia: 10-16 hod..
Odporúčame však pred prevzatím zavolať na tel 0915 105555, keďže robíme aj mimo našej dielne.

Kuriérom: Tovar bude dodaný formou dobierky cez kuriérsku službu. Pri preberaní tovaru (forma dobierky) si skontrolujte či nie je poškodený obal od prepravcu. V prípade že je obal poškodený žiadajte spísanie protokolu o poškodení alebo tovar nepreberajte a kontaktujte nás telefonicky na mobilné číslo 0915 105 555.

Reklamácie

Na ponúkaný tovar sa vzťahuje zákonná záručná doba, pokial nie je uvedené inak. Ako záručný list Vám slúži daňový doklad ktorý je pribalený ku každej zásielke. Tento doklad je potrebné uschovať a pri relamácii sa ním preukázať. Pri poškodenom obale tovaru (zásielková forma) nás bezodkladne kontaktujte telefonicky na mobilné číslo 0915 105 555. Inak za škody spôsobené prepravcom neručíme. Pri zistení rozdielu v množstve alebo druhu tovaru s údajmi na daňovom doklade alebo na vašej objednávke je potrebné nás kontaktovať a to najneskôr do 3 pracovných dní od prevzatia zásielky.

V prípade rozdielu má kupujúci nárok na:
a) dodanie chýbajúceho tovaru,
b) zľavu z kúpnej ceny,
c) odstúpenie od zmluvy.

Sme povinný reklamáciu vybaviť v zákonnej dobe 30 dní od prevzatia reklamovaného tovaru.