Akcia!
Alpine_iLX-F903D_01
Alpine_iLX-F903D_01Alpine_iLX-F903D_Ford-Transitalpine-ilx-f903d-02_VW_T6

Alpine iLX-F903D Halo9

869,00€ 799,00€

Kategórie: , Značka:

9″ WVGA monitor v 1DIN šasi s DAB+ tunerom dostanete do ktoréhokoľvek auta. Ak ste názoru, že CD resp. DVD mechanika je ,tak ste na správnej adrese. USB vstup či Apple CarPlay a Android Auto Vám budú poskytovať nekonečné možnosti počúvania hudby, pozerania filmov či navigovanie do Vášho cieľa….

Uhol zobrazenia iLX-F903D môžete nastaviť z +45 stupňov na -20 stupňov, aby zodpovedal širokému rozsahu uhla palubnej dosky. Po nastavení uhla zobrazenia sa počas inštalácie zablokuje na mieste, aby bola stabilná pozícia počas jazdy v akomkoľvek teréne.

Výška displeja sa dá nastaviť +/- 3 cm od stredovej polohy. Umožňuje to úplné postavenie alebo zavesenie displeja. Rozsah displeja môžete tiež nastaviť na stupne v rozmedzí 20 mm.

Inovatívna kompatibilita s Alpine Halo9 a Apple CarPlay vám prináša šikovný spôsob používania vášho iPhone na cestách. Apple CarPlay dáva užívateľom iPhone neuveriteľne intuitívny spôsob, ako telefonovať, používať mapy, počúvať hudbu a pristupovať k správam iba slovom alebo dotykom. Môžete si dokonca vychutnať Spotify, internetové rádio alebo podcasty, keď ste na ceste. Jednoducho pripojte iPhone s funkciou CarPlay k portu USB vášho zariadenia Alpine a ste pripravení ísť.

Systém Android Auto bol navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť. S jednoduchým a intuitívnym rozhraním, integrovanými ovládacími prvkami na volante a hlasovými akciami je navrhnutý tak, aby minimalizoval rozptyľovanie, aby ste sa mohli sústrediť na cestu. Systém Android Auto vám automaticky prináša užitočné informácie a organizuje ich na jednoduché karty, ktoré sa objavia len vtedy, keď sú potrebné. Aplikácie Apple CarPlay aj Android Auto majú prístup k navigačnej anténe zariadenia Halo9, ktorá umožňuje lepšiu presnosť pri používaní aplikácií navi..

 

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.